Jooksmine 04.05.2024

Murdmaajooksu Eesti meistriteks tulid Olavi Allase ja Liis-Grete Arro

Järvakandis selgusid laupäeval ka Eesti meistrid murdmaajooksus. Meeste põhiklassis tuli 4 km pikkusel võistlusmaal Eesti meistriks Olavi Allase (11.25). Hõbemedali pälvis absoluutarvestuses Karel Hussar (11.38). Kolmandana lõpetas U23 vanuseklassi parim Morten Siht (11.44).

Kiireim M35 vanuseklassi jooksja oli viiendana finišeerunud Sander Jürs (11.58), M45 vanuseklassi parim oli Aleksandr Kuleshov (12.59).

Naistest võttis 4 km distantsil veenva võidu Liis-Grete Arro (13.47). Hõbemedali pälvis kiireim N35 vanuseklassi naine Helen Bell (14.25) ning pronksi Mari Boikov (15.01).

U23 vanuseklassi kiireim oli Carmen Rääk (15.36).

Meesjuunioridest tuli Eesti meistriks Sten Sihver, naisjuunioridest Liis Kapten.

Kõiki murdmaajooksu Eesti meistrivõistluste tulemusi vaata Marathon100 veebist siit: