Jooksmine 24.07.2020
Janek Oblikas

Kadrina Paisjärve jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Liis-Grete Arro

Lääne-Virumaa jooksusari jätkus kahenädalase pausi järel Kadrina Paisjärve jooksuga. Traditsiooniliselt aprilli lõpus toimuv Kadrina jooks jäi kevadel eriolukorra tõttu pidamata, kaks ja pool kuud hiljem sai planeeritud võistlus siiski peetud.

Kadrina Paisjärve jooksu 5 km pikkuse põhidistantsi kiireim oli Dmitri Aristov, kes võitis sama võistluse ka kaks aastat tagasi. Võiduajaks sel korral 17.19. 15 sekundiga jäi maha Aristovi klubikaaslane Steven Rehelem (17.34). Kolmandana, neli sekundit Rehelemist hiljem, finišeeris Cris Poll (17.38).

Ilusa jooksu tegi nädal tagasi Võsu Südasuve Challenge võitnud Liis-Grete Arro, kes sai ka täna pjedestaali kõrgeimale astmele tõusta. Üldarvestuses kaheksandana lõpetanud Liis-Grete ületas lõpujoone ajaga 18.41. Viimase viie aasta jooksul pole ükski naisjooksja Kadrinas sellise tulemusega võitnud.

Teise koha sai uue isikliku rekordi püstitanud Irina Savinitš (20.01) ning kolmanda Kelly Vildek (20.54).

2,5 km pikkuse noortejooksu parimad olid Robin Randoja ja Hedvig Altmäe.

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 220 osavõtjat.

Kadrina Paisjärve jooks oli Lääne-Virumaa jooksusarja kolmandaks etapiks.  Jooksusari jätkub 1. augustil, mil toimub 3. Rakvere valla suvejooks.

Kõiki Kadrina Paisjärve jooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing OÜ.