Rulluisutamine 06.05.2023
AeroBike

Filter Rullituuri avaetapil Viljandis pälvisid esikohad lätlased

Filter Rullituuri avaetapil Viljandis teenis maratonidistantsil meeste seas esikoha Reinis Znotins (Powersilde-Laimite) ja naiste hulgas Agate Priedite.

Znotins pälvis soolovõidu ajaga 1:13.52. Teisena ületas finišijoone Andrus Kuusk (Team Uus Maa; +0.58) ja kolmandana Lauris Bitenieks (Powerslide-Laimite; +2.52). Naiste seas teenis kindla võidu Priedite ajaga 1:22.08. Keiu Oras (Tartu Inline Team) kaotas talle kolme minuti ja 30 sekundiga ning Käroli Kütt (Albe Team/Bont) kuue minuti ja 46 sekundiga.

Poolmaratoni distantsil käis esikoha nimel põnev lõpuheitlus. Esimese koha sai Rodrigo Saudins (Team 3RG; 48:02), edestades sama aja kirja saanud klubikaaslast Ralfs Konradsi ja Uku Märten Vaikmaad (Team Uus Maa; +0.04). Neidude parimad olid Anna Krumina (49.46), Katrina Krumina (+0.8) ja Lisandra Tarmet (Team Uus Maa; +1.41).

Rahvarullil võidutses Martins Baumanis (SK Asi; 27.24), edestades finišijoonel Ringolds Gagainist (Motum) ja Martins Turlajsi. Kiireima tüdrukuna lõpetas neljandal positsioonil Liva Baumane (SK Asi; 27.24).

Filter Rullituuri teine etapp peetakse 21. mail Elvas.